Panopto zostało stworzone w Carnegie Mellon University przez wykładowców dla wykładowców. Od 2007 roku zbudowaliśmy najprostszą w użyciu platformę do zarządzania bibliotekami wideo, integracji wideo z eLearningiem, nagrywania wykładów, webinarów i innych.

Panopto to:

Łatwa w użyciu platforma do zarządzania wideo. Dzięki Panopto, University of Arizona wbudowało wideo do systemu eLearning, optymalizując koszty przechowywania danych, administracji i utrzymania. To jest ważne ponieważ studenci UA oglądają rocznie ponad ćwierć miliona godzin materiałów wideo.

Narzędzia do nagrywania i transmisji wykładów. Wharton School korzysta z Panopto nagrywając wszystkie wykłady i wydarzenia. Butler University umożliwia wykładowcom worzenie webinarów i udostępnianie ich studentom. W UBC Sauder, studenci nagrywają ponad 400 prezentacji wideo tygodniowo.

Najlepsze w branży wsparcie techniczne i obsługa klienta. "Na rynku jest wiele produktów, które obiecują wiele ale żadne z nich nie ma takie wsparcia technicznego jak Panopto." Jimmy Lieu, IT Director, Wharton School, University of Pennsylvania. To tylko jeden spośród setek zadowolonych klientów ze średnią oceną satysfakcji na poziomie 99%.

 

Partnerzy

 

Nowoczesna Klasa 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie JW Studio