Panopto to wiodąca platforma wideo dla edukacji

Panopto zostało stworzone w Carnegie Mellon University przez wykładowców dla wykładowców. Od 2007 roku zbudowaliśmy najprostszą w użyciu platformę do zarządzania bibliotekami wideo, integracji wideo z eLearningiem, nagrywania wykładów, webinarów i innych.

 

 

Szkolenia i "onboarding" Panopto ułatwia nagrywanie i udostępnianie filmów szkoleniowych wszystkim współpracownikom. Mogą oni odtwarzać przygotowane materiały szkoleniowe kiedy tego potrzebują. Dzięki temu firma jest w stanie zredukować koszty szkoleń o 50%-70%.
Wydarzenia i komunikacja Panopto oszczędza czas i pieniądze potrzebne na nagrywanie szkoleń i transmisji wydarzeń. Udostępniaj w Internecie komunikaty zarządu z łatwością jednego kliknięcia. Transmituj konferencje na żywo bez żadnych ograniczeń. Wszystko za pomocą dowolnego laptopa.
Bezpieczny firmowy YouTube Panopto udostępnia pracownikom bezpieczną bibliotekę wideo, do której mogą uzyskać dostęp z dowolnego urządzenia. Funkcja "Smart Search" umożliwi znalezienie poszukiwanego słowa i wskaże moment jego występowania w materiale wideo.

 

 

Partnerzy

 

Nowoczesna Klasa 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie JW Studio